21.7 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Виничанец тепал малолетник. Заработи пријава од СВР

29 годишниот Ј.С. од виничкото село трсино заработи кривична пријава поради тепање на малолетник. Немилиот настан се случил во дворот од домот на малолетникот кога од засега неутврдени причини9 насилникот го истепал малолетниот син на соседот. Вознемирениот татко, 52 годишниот П.Е. случајот го пријавил во полиција. Против Ј.С. ќе биде поднесен соодветен поднесок информираат од виничката полициска станица

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles