7.5 C
New York
Sunday, December 4, 2022

Buy now

spot_img

Доделени уверенијата на новите шест пратеници

Државната изборна комисија денеска им ги издаде уверенијата на шесте нови пратеници во Собранието кои ќе ги заменат избраните градоначалници. На местото на новиот градоначалник на Штип, Иван Јорданов ќе седне Драган Ковачки.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,595FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles