3.6 C
New York
Sunday, December 5, 2021

Buy now

spot_img

Конкурс за најдобра фотографија за Пробиштип

Општина Пробиштип распишува конкурс за најдобра фотографија со мотиви од Општината.  Заинтересираните можат да конкурираат со испраќање на една до три фотографии, во две категории: фотографии на зададена тема и фотографии на слободна тема , но со  мотиви од карактеристични и препознатливи обележја за Пробиштип.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,044FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles