15.6 C
New York
Tuesday, September 27, 2022

Buy now

spot_img

Нови униформи за полицијата и други единици на МВР

Припадниците на униформираната полиција и други единици во Министерството за внатрешни работи добија нови униформи, кои денеска беа промовирани во кругот на МВР. Поточно, како што соопштија од МВР, набавени се целосни униформи во состав од зимски јакни и високи специјални чизми.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,506FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles