2 C
New York
Sunday, November 28, 2021

Buy now

spot_img

Св. Николе: Изградба на канализација на ул. „Ж. Чинго“

Градоначалникот на Свети Николе најави интензивирање на градежните работи за изградба на атмосферска и фекална канализација на ул. Живко Чинго. Извршени се разговори со изведувачот од кој е побарано да излезат на лице место и да ги реализираат своите обврски

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,032FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles