17.4 C
New York
Sunday, September 25, 2022

Buy now

spot_img

Банките и штедилниците ќе штедат струја

Македонската банкарска асоцијација го координираше своето членство и едногласно ја поддржа иницијативата според која сите експозитури и централни објекти на членките ќе ги изгаснат светлечките реклами во период од 30 дена откако вчера Владата прогласи кризна состојба во енергетската сектор.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,500FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles