7.5 C
New York
Sunday, December 4, 2022

Buy now

spot_img

ЖКК Тим Арена од Штип утре против Баскет Кам

Женскиот кошаркарски клуб Тим Арена од Штип во категоријата до 14 години утре ќе го има првиот настап во сениорската државна Б лига.Младите кошаркарки утре силите ќе ги одмерат против екипата на Баскет  Кам од Македонска Каменица а натпреварот е со почеток од 12.30 часот. Инаку клубот Тим Арена учествува со три женски екипи на домашните првенства.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,595FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles