2.6 C
New York
Sunday, December 5, 2021

Buy now

spot_img

Вторник и четврток во Пехчево ќе бидат денови за граѓаните, најави градоначалникот Александар Китански

Вторник и четврток се деновите кога граѓаните на Пехчево ќе имаат  напосреден пристап до градоначалникот за секаков вид средби. Зголемена комуникација со граѓаните е во интерес на сите, а јас внимателно ќе ги слушам сите идеи, изјави градоначалникот Александар Китански.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,044FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles