15.6 C
New York
Tuesday, September 27, 2022

Buy now

spot_img

Повреден работник во Пробиштип

55 годишниот Т.Д. од Кратово се здобил со повреди при извршување работни задачи во фабрика во Пробиштип. Тој бил пренесен во Итна медицинска помош Пробиштип за укажување лекарска помош. Увид од полициската станица Пробиштип  бил извршен.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,506FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles