-0.8 C
New York
Tuesday, November 30, 2021

Buy now

spot_img

Св. Николе: Владев на средба со НАТО претставници

Градоначалникот на Свети Николе, Дејан Владев оствари работен состанок со Мајор Василевски и преставници од НАТО и Американската амбасада , на које е договорена соработка на неколку полиња од опшествениот живот во Општината. Дел од  соработката ќе биде и барањето за  реализација на детското игралиште во склоп на детската градинка во вид на донација од нивна страна.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,036FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles