7.5 C
New York
Sunday, December 4, 2022

Buy now

spot_img

Св. Николе: Средба Владев – бизнис сектор

Градоначалникот на  Свети Николе, Дејан Владев одржа работен состанок со бизнис секторот од Општина. НА средбата е договорено де се интензивира соработката и да се одржуваат редовни средби се со цел,  заеднички да гсе  решаваат наталожените проблеми, но и да се реализираат нови идеи.Бизнис форумот ќе биде составен дел од функционирањето на општина Свети Николе

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,595FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles