17.4 C
New York
Sunday, September 25, 2022

Buy now

spot_img

Среда и петок приемни денови во Виница

Среда и петок ќе бидат приемните денови за граѓаните, невладини организации и граѓански здруженија во општина Виница. Дополнително, во  периодот што следи планирано е  градоначалникот Миле Петков, почесто да бидам на терен меѓу граѓаните и на лице место да се утврди потреба од реакција од локалната самоуправа.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,500FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles