17.2 C
New York
Monday, May 29, 2023

Buy now

spot_img

ФК Брегалница утре против Шкендија

Фудбалскиот клуб Брегалница утре во рамките на 14 коло ќе гостува кај екипата на Шкендија во Тетово. Во моментот Брегалница се наоѓа на 4 позиција на табелата во првата македонска фудбалска лига со 22 бода додека Шкендија е на петтата позиција со 21 бод.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,787FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles