34.6 C
New York
Tuesday, August 9, 2022

Buy now

spot_img

Жител на Теранци ги нападнал братот и мајката


Жител на кочанското село Теранци заврши во полиција поради агресивност . Тој во својот дом во селото најнапред физички го нападнал братот, а потоа со тврд предмет и неговата 80-годишна мајка. Причините за инцидентот не се соопштуваат. Полициската истрага е во тек.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,432FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles