34.6 C
New York
Tuesday, August 9, 2022

Buy now

spot_img

Фудбал:Штипјанки во репрезентацијата до 15 години

Репрезентацијата на Македонија до 15 години  се  подготвува во Дојран. Во оваа репрезентација се наоѓаат и шест  штипјанки.

 Тоа се  Ивона Бангиева, , Наташа Накова,  Анѓела Димчова , Ива Салтирова , Никица Трендова и Анастастија  Велинова, и  играат  за струмичка Тиверија…

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,432FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles