-3.2 C
New York
Sunday, January 16, 2022

Buy now

spot_img

Јавно креирање на буџетот на о. Карбинци

Од утре, па во наредните 10 дена, општина Карбинци ги повикува сите граѓани кои имаат идеја и предлог за одреден проект кој може да се финансира со општински пари, истата да ја споделат со Општината. Своите предлози ќе можат да ги даваат во општинските простории заклучно со 10 декември

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,116FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles