22.8 C
New York
Friday, August 19, 2022

Buy now

spot_img

Возило удрило во пешак во Кочани

Непознато патничко возило удрило во малолетен пешак во Кочани и побегнало од местото на несреќата, соопшти полицијата. Малолетничката се здобила со тешки телесни повреди, констатирани во Јавната здравствена установа Кочани. Извршен бил увид од екипа од Полициската станица Кочани и се работи на расчистување на случајот.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,442FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles