27.9 C
New York
Saturday, August 20, 2022

Buy now

spot_img

Бочварски; Македонија е на вистинскиот пат

Својата  иднина со новиот  мандатар и  најавената  владина реконструкција министерот Благој Бочварски не ја  става во никаков контекст.  Тој  на новинарско прашање останува или заминува  од досегашната функција изјави дека за него најважно е тоа што дравата  останува и се движи во вистинскиот правец.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,443FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles