24.7 C
New York
Friday, August 19, 2022

Buy now

spot_img

КБ –Штип: Еден починат и 37 на лекување

77-годишен жител на Берово е уште една жртва на инфекцијата со Ковид 19, регистрирана во Клиничката болница во Штип. Во моментов, во Штипската болница се лекуваат 37 пациенти распоредени на Инфективното и на Кожното одделение

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,442FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles