30.2 C
New York
Tuesday, August 9, 2022

Buy now

spot_img

Купишта ѓубре на Пониква

Купишта ѓубре, градежен шут и друг вид на кабаст отпад се грдата слика на единствениот скијачки центра во Регионот, Пониква. Одговорноста за ова е како на туристита, така и на сопствениците на викенд населби е ставот на гледачите кои ни ги испратија фотографиите

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,432FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles