7.5 C
New York
Sunday, December 4, 2022

Buy now

spot_img

Порази на двете штипски кк екипи до 14 и 18 години

Викендов  се одиграа  натпреварите во кошарка – женска конкуренција во рамките  на Државната лига, до 14 и 18 години. Тим Арена загуби во двете  категории. Се очекува   во иднина штипјанките да ја подобрат играта , а тоа ќе се случи со  повеќе средби и  со поголемо искуство.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,595FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles