-1.3 C
New York
Saturday, January 22, 2022

Buy now

spot_img

ССМ – Интензивни подготовки за протестот

ССМ темелно се подготвува за генералниот протест што в недела во 12.12 треба да се одржи во Скопје. Повикот е упатен до сите, а регионалните синдикати  најмасовно досега се  вклучени во големата организација.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,134FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles