19 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Татко нападал син со нож

Крвав инцидент е избегнат во последен момент во светиниколското село Беќирево, откако татако го нападнал својот малолетен син со нож. Инцидентот се случил во семејната куќа на таткото и синот, а на што му претходела жестока кавга. Причините за инцидентот ги истражува полицијата.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles