19 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Јорданов: Крај на градежниот фушерај

Крај на градежниот фушерај става штипскиот градоначалкник Иван Јорданов. Денешната ревизија во работењето на неколку изведени проекти во последните 30 дена е со голема причина бидејќи зад неа стојат голем број граѓански забелешки, поплаки , неодговорност и очигледна намера за манипулација, како на пример улицата Панче Караѓозов.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles