22.8 C
New York
Friday, August 19, 2022

Buy now

spot_img

Ѓубре во коритото на Отиња

Коритото на Отиња кај Ново Село , од страна на несовесни граѓани е претворено во вистинска депонија. Ова е крајно лош завршеток на корито во кое во последните неколку години е вложувано многу.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,442FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles