-1.3 C
New York
Friday, January 28, 2022

Buy now

spot_img

ЖРК: „Астибо“ гостува на „Стружанка“

Утре, ракометарките на  „Астибо“ гостуваат на „Стружанка“  во Струга. Штипјанките веруваат дека од гостувањето ќе се вратат со два бода, ветувајќи дека ќе дадат се од себе истите да се впишат на контото на нивниот клуб.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,144FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles