-3.7 C
New York
Sunday, January 23, 2022

Buy now

spot_img

Заврши есенската сезона во кошарка, млади категории, жени

Викендов  заврши   есенската сезона  во кошарка, жени, помлади категории. Штипјанки  кои играа  во категоријата до 16 години  го освоија првото место во групата, иако вчера  загубија во Делчево од  Клупски Патриот со 61-59.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,134FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles