30.2 C
New York
Tuesday, August 9, 2022

Buy now

spot_img

Предновогодишни посета на градоначалникот Анастасов

По повод новогодишните и божиќни празници, традиционално и оваа година градоначалникот на Пробиштип, Драган Анастасов ги посети корисниците во Дневниот центар за лица со посебни потреби, како и детската градинка “Гоце Делчев”, при што заедно со службите однесе новогодишни пакетчиња за сите дечиња од градинката. 

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,432FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles