14.7 C
New York
Thursday, September 21, 2023

Buy now

spot_img

Хаварисани возила узурпираат јавен простор

Хаварисани и надвор од упоѕреба возила, за кои граѓани информираат дека имата решенија за отстранување,  со години узурпираат јавен и паркинг простор, реагираат гладачи на ТВ Стар. Фотографиите се изпратени од населбата Сењак во Штип.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles