-1.3 C
New York
Saturday, January 22, 2022

Buy now

spot_img

Опремен кабинет по природни науки во Пехчево

Во ОУ.„ Ванчо Китанов“  во Пехчево, со средства од Министерството за образование и наука, целосно е опремен кабинетот по Природни науки, специјално дизајниран за лабораторија и за полесно совладување на содржините.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,134FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles