19 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Спасовски апелира празнувањето да биде одговорно, а пиротехниката да се остави на професионалците

Новогодишните и Божикните празници и годинава се повод за традиционално обраќање на министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски на темата безбедност во услови на прослава.

Во однос на активностите на МВР во годината што измина Спасовски потенцирање дека министерството имало успешна година.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles