27.9 C
New York
Friday, August 19, 2022

Buy now

spot_img

Уништени канделабри на пешачката патека во Штип

Повторно,  по кој пат не се знае, мета на поединци деструктивци се канделабрите кај локалитетот „Св. Власие“  во непосредна близина на пешачката патека, на падините на Исарот. Искршени и свиткани сијалични места никој не посакува, но несовесноста и недостатокот од домашно воспитување на фотографиите кои ни ги испратија гледачи повторно доминираат.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,443FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles