-0.6 C
New York
Wednesday, January 19, 2022

Buy now

spot_img

Ѓубре оставено на паркинг

Ќесиња полни со ѓубре веќе неколку денови стојат фрлени на паркинг во близина на ОУ „Гоце Делчев“ во Штип. Освен што се непријатни за гледање, ќесите се и провокација и за уличните животни кои лесно содржината од нив можат да ја разнесат насекаде.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,122FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles