30.1 C
New York
Friday, August 19, 2022

Buy now

spot_img

Црвен тепих на хуманоста и во Св. Николе

Во Свети Николе денес се собираше хуманитарна помош во склоп на кампањата Црвен тепих на хуманоста. Сите собрани донации, ќе бидат донирани на семејства во социјален ризик.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,443FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles