17.2 C
New York
Monday, May 29, 2023

Buy now

spot_img

Опасна дупка во центарот на Штип

Неколку пропаднати бекатон плочки во центарот на штип направиле дупка која и не е така безопасна. напротив, може да биде причина за нечии сериозни повреди, реагираат гледачи на ТВ Стар.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,788FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles