-2 C
New York
Wednesday, January 19, 2022

Buy now

spot_img

Откуп на фотографии за Берово

Утре до 15:30 часот , е последниот рок за поднесување апликации по Јавниот повик за награди и откуп на фотографии- фотопредизвик за млади. Фотографиите треба да се со мотиви од пејсажи, активен туризам и туристички локалитети во Општина Берово.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,122FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles