19 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Напукната карпа – опасност за рекреативците

Сериозно големата пукнатина на оваа карпа е потенцијална опасност за граѓаните кои се рекреираат на пешачката патека. Фотографиите кои ни ги испратија гледачи, јасно се гледа склонопадноста на карпата.Апелот до надлежните е нивна побрза реакција за нејзино одстранување…

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles