27.9 C
New York
Friday, August 19, 2022

Buy now

spot_img

СВР Штип: Приведен насилен екс сопруг

Приведен во штипската полициска станица е 55 годишниот штипјанец М.Н. Пријавен е од неговата екс сопруга дека физички ја нападнал во влез од зграда, каде живеела. По комплетирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,443FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles