27.9 C
New York
Friday, August 19, 2022

Buy now

spot_img

Утре Брегалница на подготовки во Анталија, Турција

Утре Брегалница патува за Анталија, Турција. Досега се познати  три екипи со кои Брегалница ќе игра пријателски меѓународни средби во Анатлија. Тоа се Кубен  Краснодар, Русија , на 18 јануари Зира, Азербејџан 21  и  Аксу,  Казахстан  27 јанури.

Уште  два притивника дополнително ќе се  одредат  кога екипата, ќе пристигне во Анталија.. Генералката на Брегалница е на 6  февруари со Симитли, Бугарија, во Штип

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,443FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles