15.1 C
New York
Tuesday, May 17, 2022

Buy now

spot_img

Викендов во Радовиш први изборни турнири во борење

Во новата сезона стартуваат и  борачите во Македонија.  Утре и задутре во Радовиш ќе се одржат изборните турнири  за кадети и  сениори.  Се  очкува масовно учество на борачите. Главни  фаворити за првите места се  Балканец, Лирија,  Вардар, Бучим…

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,313FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles