15.9 C
New York
Saturday, September 30, 2023

Buy now

spot_img

Св. Николе: Реконструкција на Земјоделското училиште

Општина Свети Николе обезбеди 40 милиони денари за комплетно реновирање на Земјоделското училиште во Свети Николе. Во наредниот период Општина најавува и изградба на сала во кругот на гимназијата.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,875FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles