11.5 C
New York
Wednesday, September 27, 2023

Buy now

spot_img

Уништени лулашки во Штип

Револтирани гледачи на ТВ Стар реагираат на повторно уништување на лулашките и клупите во паркот во нас. 8-ми Ноември. Туѓата агресија ја плаќаме сите, а наместо парите да се инвестираат во нови, кај нас постојано се поправаат веќе уредените локации.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles