15.9 C
New York
Friday, September 29, 2023

Buy now

spot_img

Прес на СДСМ: Јорданов се фали со возило набавено од СДСМ

Локалната власт на СДСМ во изминатите 4 години набави опрема и возила за двете јавни претпријатија во кои сегашната локална власт на Штип се слика и рекламира, обвинија на прес од СДСМ.

Резултатите од работењето на ВМРО ДПМНЕ се видливи на терен, а ситуациите се менаџираат како никогаш досега, но СДСМ освен себе не гледа ништо друго, возвратија од Општината.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,874FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles