15.3 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

ЈП Исар ги промени телефонските броеви

ЈП Исар од денес има нови телефонски броеви на кои граѓаните можат да ги контактираат.  Истите можат да ги најдат на фејзбук страницата на Јавното претпријатие.

Управа ЈП Исар:                     032/612-888

Ре Водовод и канализација: 032/612-999

Ре Бања Кежовица:               032/605-777

Инфо Центар 24/7:                078/473-100

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles