17.2 C
New York
Monday, May 29, 2023

Buy now

spot_img

Првиот лет Софија – Скопје ќе се реализира на 11 февруари. Редовни линии се планираат од март

Првиот лет Софија – Скопје ќе се реализира на 11 февруари. Редовни линии се планираат од март. Тур-операторите од Бугарија и Северна Македонија ќе треба да договорат туристички пакети за посетите на туристите од двете земји да станат профитабилни и атрактивни:

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,787FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles