21.7 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Глутница улични кучиња во Кочани

Жители на Кочани ни испратија видео од глутница улични кучиња како слободно се шетаат во приватен двор. Овдешните жители се вознемирени и исплашени од присуството на куќињата и бараат итна реакција од општината за нивно заловување.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles