20.2 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Владев на средба со жителите од с. Ерџелија

Градоначалникот на Свети Николе Дејан Владев средбите со граѓаните ги започна од село Ерџелија. Пред тамошните жители тој ги образложи приоритетите за ова населено место – изградба на детска градинка и балон сала, асфалтирање на улици и подобрување на хигиената.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles