11.5 C
New York
Wednesday, September 27, 2023

Buy now

spot_img

Србија:  Учениците се враќаат во клупите

Од понеделник учениците од основните и средните училишта во Србија се враќаат на настава со физичко присуство, одлучи Тимот за следење и координирање на примената на превентивните мерки во работата на училиштата.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles