14.7 C
New York
Thursday, September 21, 2023

Buy now

spot_img

Македонци бараат помош да ја напуштат Украина

По нападот од страна на Русија врз Украина, утрово две македонски семејства побарале помош од нашата амбасада во Киев за да ја напуштат земјата

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles