13.9 C
New York
Wednesday, September 27, 2023

Buy now

spot_img

Велешани краделе во Штип

Тројца велешани се фатени на дело во обид за кражба од паркирано возило во Штип информираат од штипскиот СВР. Обидот за кражба се случил на улицата Димитар Влахов во вечерните часови. По комплетирање на случајот против лицата ќе биде поднесена соодветна пријава.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles